Prvo Kolo Centralne Srbije za mladje pionire, pionire, kadete,omladince i apsolutno
U subotu 16.02.2013. godine, odrzano je 1.KOLO PRVENSTVA CENTRALNE SRBIJE za mladje pionire, pionire, kadete, omladince i apsolutnu kategoriju u Krusevcu. Na takmicenju, koje se plivalo iz dva dela, ucestvovalo je ukupno 415 takmicara iz 23 kluba regiona Centralne Srbije. Nasi takmicari su ostvarili zapazene rezultate osvojivsi ukupno 22 medalje: 9 zlatnih, 7 srebrnih i 6 bronzanih.
Osvajaci medalja za nas klub su:

ZLATA:
Mitic Jovana - 3 odlicja
Ilic Damjan - 2
Petrovic Irina - 2
Zenska pionirska stafeta
Zenska kadetska stafeta

SREBRA:
Arsic Sanja - 2
Bujic David
Stojilkovic Milan
Muska mladja pionirska stafeta
Muska pionirska stafeta
Muska seniorska stafeta

BRONZE:
Milosevic Vuk - 3
Kostic Luka
Cvetkovic Sava
Radenkovic Lazar
 
< Prethodno   Sledeće >

Prijatelj kluba

Yumis