III kolo Prvenstva Centralne Srbije
U subotu 02.03.2013. godine, odrzano je 3.KOLO PRVENSTVA CENTRALNE SRBIJE za mladje pionire, pionire, kadete, omladince i apsolutnu kategoriju u Kragujevcu. Na takmicenju, koje se plivalo iz dva dela, ucestvovalo je ukupno 349 takmicara iz 19 klubova regiona Centralne Srbije. Nasi takmicari su ostvarili zapazene rezultate osvojivsi ukupno 29 medalja: 10 zlatnih, 9 srebrnih i 10 bronzanih.
Osvajaci medalja za nas klub su:

ZLATA:

Boys, 200m Freestyle Pioniri (13-14) ILIC, Damjan 99 2:13.90
Boys, 50m Backstroke Pioniri (13-14) ILIC, Damjan 99 32.53
Boys, 50m Backstroke Mladji Pioniri (11-12) VUKOTIC, Luka 01 35.71
Boys, 100m Breaststroke Mladji Pioniri (11-12) VUKOTIC, Luka 01 1:32.25
Men, 50m Fly Seniori (19 +) MILENKOVIC, Marko 86 26.82
Boys, 50m Fly Mladji Pioniri (11-12) VUKOTIC, Luka 01 34.04
Men, 50m Fly Apsolutna (Open) MILENKOVIC, Marko 86 26.82
Men, 4 x 50m Medley Seniori (19 +) Nis 2005 Seniori 1:57.06
Boys, 4 x 50m Medley Mladji Pioniri (11-12) Nis 2005 MladjiPioniri 2:29.62
Women, 4 x 50m Medley Kadetkinje (13-14) Nis 2005 Kadetkinje 2:22.64

SREBRA:

Men, 1500m Freestyle Seniori (19 +) MILOSEVIC, Vuk 87 18:20.99
Men, 50m Backstroke Seniori (19 +) STOJILKOVIC, Milan 89 31.52
Men, 100m Breaststroke Seniori (19 +) MILOSEVIC, Vuk 87 1:10.59
Men, 100m Breaststroke Apsolutna (Open) MILOSEVIC, Vuk 87 1:10.59
Boys, 50m Fly Pioniri (13-14) ILIC, Damjan 99 30.15
Women, 50m Backstroke Kadetkinje (13-14) ARSIC, Sanja 00 36.19
Girls, 50m Backstroke Pionirke (11-12) LILIC, Adriana 01 40.54
Women, 100m Breaststroke Kadetkinje (13-14) PETROVIC, Irina 99 1:24.67
Girls, 4 x 50m Medley Pionirke (11-12) Nis 2005 Pionirke 2:52.75

BRONZE:

Men, 200m Freestyle Seniori (19 +) MILENKOVIC, Marko 86 2:07.38
Men, 1500m Freestyle Apsolutna (Open) MILOSEVIC, Vuk 87 18:20.99
Boys, 50m Backstroke Mladji Pioniri (11-12) JOVANOVIC, Djordje 01 38.13
Men, 100m Breaststroke Seniori (19 +) KOCIC, Miroslav 90 1:11.31
Men, 100m Breaststroke Kadeti (15-16) RADENKOVIC, Lazar 98 1:20.09
Men, 100m Breaststroke Apsolutna (Open) KOCIC, Miroslav 90 1:11.31
Men, 50m Fly Seniori (19 +) STOJILKOVIC, Milan 89 27.63
Boys, 4 x 50m Medley Pioniri (13-14) Nis 2005 Pioniri 2:30.01
Women, 50m Fly Kadetkinje (13-14) ARSIC, Sanja 00 33.01
Girls, 50m Fly Pionirke (11-12) LILIC, Adriana 01 38.36
 
< Prethodno   Sledeće >

Prijatelj kluba

Yumis