Zimsko državno prvenstvo Srbije u plivanju za Kadete, Omladince i Apsolutnu kategoriju, Zrenjanin

Zimsko državno prvenstvo Srbije u plivanju za Kadete, Omladince i Apsolutnu kategoriju, održano je proteklog vikenda od 15. do 17. marta u Zrenjaninu, na kojem je oboreno ukupno šesnaest (8 apsoultnih, 3 juniorska i 5 kadetskih) nacionalnih rekorda. Na gradskom bazenu SC, JUG'' učešće je uzelo 356 plivača iz 37 klubova Srbije. Naš klub je nastupio sa 7 plivača i osvojio 3 medalje (srebrnu i dve bronzane)

Marko Milenković je osvojio srebrnu medalju u disciplini 200m mešovitim stilom sa vremenom 2:04.27; bronzanu medalju u disciplini 100m prsnim stilom sa vremenom 1:03.03 i još jednu bronzanu medalju u disciplini 100m mešovito sa vremenom 57.39

Pored Marka nastupili su: 

Miroslav Kocić (6. u disciplini 100m prsnim stilom)

Milan Stojilković (7. u disciplini 50m delfin u seniorskoj konkurenciji)

Đorđević Nikola (9. u disciplini 200m delfin u seniorskoj konkurenciji)

Kostić Luka (14. u disciplini 200m leđno u seniorskoj konkurenciji)

Radenković Lazar (8. u disciplini 200m prsnim stilom u konkurenciji kadeta)

Ilić Damjan najbolji pionir našeg kuba učestvovao je u apsolutnoj kategoriji i postigao zapažene rezultate.

 
< Prethodno   Sledeće >

Prijatelj kluba

Yumis