Treće kolo Prvenstva Centralne Srbije u Kragujevcu, 22. jun 2013.
U subotu 22. Juna odrzano je trece kolo Prvenstva Centralne Srbije u Kragujevcu. Na takmicenju je ucestvovalo ukupno 340 takmicara iz 24 kluba regiona Centralne Srbije. Plivaci naseg kluba su osvojili 30 medalja (14 zlatnih, 5 srebrnih, 11 bronzanih) i zauzeli su PRVO mesto u kategoriji Mladjih Pionira, PRVO mesto u kategoriji Pionirki i TRECE mesto u kategoriji Pionira pokazavsi jos jednom da lepa buducnost ceka nas klub. Evo i svih osvajaca medalja PK NIS 2005 na ovom takmicenju:
ZLATA:
ILIC, Damjan 
ILIC, Damjan 
JOVANOVIC, Djordje 
KOCIC, Miroslav 
VUKOTIC, Luka 
KOCIC, Miroslav 
ILIC, Damjan
Nis 2005 Mladji Pioniri
MITIC, Jovana
MITIC, Jovana 
PETROVIC, Irina 
PETROVIC, Irina 
Nis 2005 Kadetkinje 
Nis 2005 Pionirke
SREBRA:
JOVANOVIC, Djordje 
ANTONIJEVIC, Aleksandar
VUKOTIC, Luka
VUKOTIC, Luka 
MITIC, Jovana
BRONZE:
MLADENOVIC, Aleksa 
ILIC, Damjan 
RADENKOVIC, Lazar 
CVETKOVIC, Sava
JOVANOVIC, Djordje 
Nis 2005 Pioniri 
LILIC, Adriana 
ARSIC, Sanja
LILIC, Adriana
ARSIC, Sanja
ARSIC, Sanja
 
< Prethodno   Sledeće >

Prijatelj kluba

Yumis