Letnje prvenstvo Srbije za Mlađe pionire i Pionire u plivanju - Beograd

Na Letnjem državnom prvenstvu za Mlađe pionire i Pionire u plivanju održanom od petka 10.07.2015. do nedelje 12.07.2015. godine u Beogradu, učestvovalo je ukupno 430 plivača iz 32 kluba širom zemlje.
Plivački Klub NIŠ 2005 je učestvovao sa ukupno 12 takmičara i ostvario veoma zapažene rezultate. Naime, plivači našeg kluba su osvojili 25 medalja, od kojih je 9 zlatnih, 9 srebrnih i 7 bronzanih, što je našem klubu omogućilo da zauzme četvrto mesto u kategoriji Pionira u generalnom plasmanu klubova nakon završetka takmičenja. Treba istaći i da je Popović Nikola zauzeo takođe četvrto mesto u generalnom plasmanu Mlađih pionira po najviše isplivanim FINA bodovima u jednoj trci.

Na ovogodišnjem Letnjem Prvenstvu Srbije za Mlađe pionire i Pionire učestvovali su sledeći plivači našeg kluba:

Mlađi pioniri : Popović Nikola i Popović Nemanja

Poiniri : Savić Mila, Veličković Dunja, Lilić Adriana, Mitić Jovana, Vukotić Luka, Živković Lazar, Jovanović Đorđe, Bujić David, Cvetković Sava i Živanović Strahinja

ČESTITAMO PLIVAČIMA!
 
Sledeće >

Prijatelj kluba

Yumis